קבוצת אלימלך בינוי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  שיפוץ בניין

  קבוצת אלימלך בינוי – אחת מחברות הבנייה המובילות בארץ לשיפוץ מבנים. לחברה ניסיון רב בתחום השיפוץ וחידוש הבתים. גרים בבניין מגורים שראה ימים טובים יותר? מרבית אזרחי ישראל גרים או עובדים במבנים החשופים למפגעי מזג האוויר: החל מבלאי כתוצאה מזמן, לחות או מפגעים אחרים – מצבים אלו מביאים עמם נזקים הפוגעים באיכות ובנראות של המבנים. בהתאם לכך, נוצר צורך אמתי ומשמעותי בעבודות שיפוץ חיצוני: עבודות שיחזירו את המבנה לימיו היפים והחזקים. צוות המומחים של קבוצת אלימלך בינוי יעניקו לכם מגוון שירותים – הכול תחת קורת גג אחת.

   

  שיפוץ בניין בתל אביב

  שיפוץ בניין – אז איך מתחילים?

  בשלב ראשון, רצוי לפנות אל השכנים בבניין ולשאול את דעתם בשיפוץ הבניין. בשלב זה צריכה להתארגן קבוצת דיירים אשר תתפקד כוועד השיפוץ. חשוב לציין שאין קשר בין וועד השיפוץ לוועד הבית.

  חלוקת התשלומים במהלך הפרויקט הינה על פי ההתקדמות – כך שאין צורך במקדמות. למעשה, התשלום מתבצע רק לאחר סיום כל שלב בתהליך העבודה.

  בנוסף, חשוב לציין שהעיריות תל אביב, ראשון לציון, הרצליה ונתניה מאפשרות לדיירים לקבל הלוואה ללא ריבית צמודה עד 35,000 ₪ לכל דייר לצורך מימון הפרויקט. כמו כן, ניתן לקבל הלוואה מהבנק שלכם, חברת האשראי או מקרן הפנסיה. רוב התשלום שעל כל בעל דירה לשלם הינו לפי גודל הדירה, כאשר מבצעים חישוב של כל שטחי הדירות והשטחים המוצמדים, ומחלקים שטח כל דירה בסך כל השטח.

  יזמתם אסיפת דיירים והודעתם להם כי בכוונתכם לבצע שיפוץ חיצוני ופנימי לבניין? בכדי לבצע את פרויקט השיפוץ, מספיקה הסכמה של 50% מדיירי הבניין בנוגע לביצוע הפרויקט. אפשרות נוספת היא לעבור בין הדירות ולהחתים את הדיירים על טופס בו הם מצהירים שהם מעוניינים בביצוע פרויקט השיפוץ – או שהם אינם מעוניינים בכך. חשוב להסביר לדיירים כי עלות ערך הנכס ואיכות החיים גבוהה בהרבה ממחיר השיפוץ. בנוסף, חשוב לציין שמחיר הנכס בבניין ששופץ עולה בכ- 5-10%.

   

  סוגי שיפוץ בניין :

  • חיזוק עמודים
  • פיח חדש עם גמר שליכט צבעוני
  • שיקום בטונים
  • חידוש צבע
  • חיפויי שיש
  • חיפויי אלומיניום
  • טיפול בשיש
  • טיפול בפסיפס
  • טיפול נקודתי
  • עבודות סנפלינג / פיגום תורן / פיגום זקיפים / פיגום תלוי / זרוע

   

  מומלץ לעשות סקר שוק והשוואת מחירים. כמו כן, לא מומלץ ללכת על הקבלן הזול ביותר. פעמים רבות קבלנים מתמחרים זול ואז נתקעים באמצע והראשונים לסבול הם הדיירים.

  בנוסף, חשוב לבחור עורך דין טוב לייצוג הדיירים, עורך דין אשר מתמחה בתחום תוספות הבנייה שיידע להתנהל מול עוה"ד של הקבלן וישמור על האינטרסים שלכם. 

  כאשר אתם מגיעים לשלב חתימת החוזה מול הקבלן, חשוב לשים לב למפרט.

  בנוסף, מומלץ לשכור מפקח בנייה שהוא איש מקצוע מהתחום בכדי שיפקח על עבודות הקבלן ויוודא כי העבודה מתבצעת לפי התקן וכי המפרט המבוצע תואם את המפרט בחוזה.

  שיפוץ בניין בנתניה של קבוצת אלימלך בינוי

  שיפוץ מבנים חיצוני

  כאשר בוחנים את האפשרות לבצע תהליך של שיפוץ במבנה זה או אחר צריך להבחין בין כמה סוגים של שיפוצים – יש שיפוצים שנועדו לחזק את היסודות של מבנה שמהווה סכנה למי ששוהה בתוכו או בסביבתו, יש שיפוץ יסודי ומסיבי שכולל הן את הפנים והן את החוץ ויש שיפוץ מבנים חיצוני שמגיע גם מהמקום של חיזוק היסודות החיצוניים וגם מבוצע לצורך שינוי העיצוב של חיצוניות המבנה. שיפוץ חיצוני יכול להיות מתאים גם אם מדובר בבניין עסקים או משרדים וגם אם יהיה זה בניין מגורים משותף. יש מגוון רחב של פעולות שאפשר לבצע בעת שיפוץ חיצוני ולכן התוכנית חייבת להתאים באופן אישי עבור כל מבנה.

  מתי כדאי לשקול שיפוץ מבנים חיצוני?

  כאמור, במקרים רבים מאד שיפוץ מבנים חיצוני יגיע מהמקום של שיפור המראה של הבניין. בכל רחבי ישראל יש כיום אינספור בניינים ישנים שסימני הזמן בהחלט נראים עליהם וייתכן שתתקבל החלטה לשפר את המראה שלהם ולהפוך אותם ליפים יותר. על מנת להפוך את הבניין ליפה יותר אפשר יהיה לבחור את הפעולות שתבצע חברת הבניין והתוכנית של העבודות תתקבל במשותף בין נציגי החברה לבין נציגי הדיירים שמתגוררים או עובדים במבנה. בין הפעולות אפשר למצוא – צביעה של כל החלק החיצוני, החלפת המעקות של המרפסות, התקנת מסתורי כביסה או התקנת סורגים בצורה אחידה.

  החשיבות של בניין יפה

  מי שמחפש דירה לקנייה או להשכרה בהחלט ייקח בחשבון את המראה החיצוני של הבניין ולכן הנושא הזה מהווה שיקול חשוב במערך השיקולים שבוחנים לעומק. יכול להיות שאם הוא ישמע שבקרוב יהיה תהליך של שיפוץ מבנים חיצוני בבניין המדובר – זה יקרין את הבניין באור חיובי יותר והוא יידע שהוא עומד לגור בבניין יפה ומעניין. גם מי שכבר יש בבעלותו דירה בבניין זה יידע שבזכות השיפוץ החיצוני הערך של הדירה שלו יכול לעלות.
  מחפשים שיפוץ חיצוני לבניין שלכם? פנו אל קבוצת אלימלך בינוי, מהחברות המובילות בישראל לשיפוצים, עבודות בניין והתחדשות עירונית בכל רחבי הארץ.

  שיפוץ מבנים חיצוני

  התהליך של שיפות מעטפת של בניינים ישנים

  שיפוץ מעטפת בניין הוא היבט מכריע בשמירה ושיפור המראה, הפונקציונליות והערך של מבנים. תהליך השיפוץ החיצוני כולל מספר שלבים שמטרתם זיהוי התיקונים הנדרשים, הכנה לפרויקט, בחירת החומרים המתאימים וביצוע העבודה. במאמר זה נבחן את השלבים הכרוכים בתהליך השיפוץ החיצוני של מבנים.

  שלב 1: בדיקה והערכה

  השלב הראשון בכל פרויקט שיפוץ חיצוני הוא בדיקה והערכה יסודית של המבנה החיצוני. זה כרוך בזיהוי בעיות מבניות, נזקי מים, צמיחת עובש או טחב ובעיות אחרות שעלולות להשפיע על מראה המבנה, בטיחותו ועמידותו. לאחר סיום הבדיקה, מכינים תכנית המתארת את התיקונים והשדרוגים הנדרשים כדי להביא את המבנה למצב תקין.

  שלב 2: הכנה

  לפני תחילת כל עבודת שיפוץ חיצונית, יש להכין את פני הבניין כראוי. זה כרוך בדרך כלל בניקוי המשטחים כדי להסיר לכלוך, פסולת וכל חומר אחר שעלול להפריע לתהליך השיפוץ. בהתאם לסוג המבנה ולהיקף השיפוץ הנדרש, הדבר עשוי להיות כרוך בשטיפת לחץ או טכניקות ניקוי אחרות. בנוסף, יש להסיר ולהחליף חומרים רופפים או פגומים כגון חיפויים, קירוי או חלונות. זהו חלק חשוב מכל תהליך של שיפוץ מעטפת בניין, ולא רצוי לפסוח עליו.

  שלב 3: בחירת חומר

  בחירת החומרים הנכונים לפרויקט שיפוץ חיצוני חיונית להשגת גימור עמיד, אטרקטיבי ועמיד לאורך זמן. ישנם סוגים רבים ושונים של חומרים לבחירה, כולל עץ, ויניל, לבנים, אבן וטיח. יש לקחת בחשבון גורמים כמו עמידות, דרישות תחזוקה ואסתטיות בעת בחירת החומרים.

  שלב 4: ביצוע

  לאחר הכנת המשטחים, ובחירת החומרים, ניתן להתחיל במלאכת השיפוץ בפועל. זה עשוי לכלול תיקון או החלפה של אזורים פגומים, התקנת חיפויים או קירוי חדשים, צביעה או תכנון אזורים שלמים מחדש, ושדרוג חלונות או דלתות. חיוני להזמין אנשי מקצוע מנוסים לביצוע העבודה, שכן שיפוץ חיצוני דורש מיומנויות וציוד מיוחדים.

  שלב 5: תחזוקה

  תחזוקה שוטפת חיונית כדי להבטיח שחלקו החיצוני של הבניין יישאר במצב תקין וכדי למנוע צורך בתיקונים או שיפוצים גדולים בעתיד. זה עשוי לכלול ניקוי של המשטח, בדיקת נזקים וביצוע כל תיקונים נדרשים באופן מידי.

  לסיכום, שיפוץ מעטפת בניין הוא תהליך קריטי שיכול לשפר משמעותית את המראה והפונקציונליות של מבנים. התהליך כולל מספר שלבים, כולל בדיקה והערכה, הכנה, בחירת חומר, ביצוע ותחזוקה. על ידי ביצוע שלבים אלה ועבודה עם אנשי מקצוע מנוסים, בעלי מבנים יכולים להשיג שיפוץ חיצוני עמיד, אטרקטיבי ולאורך זמן. קבוצת אלימלך בינוי יוכלו לעשות עבורכם את כל העבודה הדרושה ללא רבב.

  שיפוץ מעטפת בניין

  איך צריך לגשת לשיפוץ חיצוני של בניינים משותפים?

  שיפוץ חיצוני לבניין משותף יכול להיות משימה לא פשוטה, אך היא חיונית לשמירה על שלמות וערך הנכס. בין אם מדובר בבית משותף, בניין דירות או מתחם משרדים, החלק החיצוני של הבניין הוא הרושם הראשוני עבור המבקרים והדיירים הפוטנציאליים. לכן, חיוני לשמור אותו במצב טוב.

  השלב הראשון בכל פרויקט שיפוץ חיצוני הוא להעריך את המצב הנוכחי של הבניין. הערכה זו צריכה לכלול בחינה יסודית של המשטחים החיצוניים, לרבות קירות, גגות וחלונות. כמו כן, חיוני לחפש כל סימני נזק, כגון סדקים או נזילות, וכן אזורים שעלולים לדרוש תחזוקה, כגון צביעה מחדש.

  פיתוח מקיף של תכנית שיפוץ לבניין

  לאחר השלמת ההערכה, השלב הבא הוא פיתוח תוכנית שיפוץ. התוכנית צריכה לשקול את מטרות השיפוץ, התקציב הפנוי ולוח הזמנים לסיום. כמו כן, חיוני לקחת בחשבון את כל חוקי הבנייה המקומיים שעשויים לחול על שיפוץ חיצוני לבניין משותף.

  במקרים רבים, שיפוצים חיצוניים עשויים לכלול התקנת חלונות או דלתות חדשים, צביעה מחדש של הקירות החיצוניים ותיקון או החלפת הגג. בנוסף, זה עשוי לכלול גם גינון, כגון התקנת עצים או שיחים חדשים, וכן התקנת גופי תאורה חדשים לשיפור מראה המבנה.

  שיטות בנייה ושיפוץ ששומרות על הסביבה

  שיקול חשוב נוסף בעת תכנון שיפוץ חיצוני הוא קיימות. שיטות בנייה בת קיימא הופכות פופולריות יותר ויותר, ודיירים ומבקרים רבים מעדיפים בניינים ידידותיים לסביבה. זה יכול לכלול התקנת חלונות ודלתות חסכוניים באנרגיה, שימוש בצבעי VOC עם פליטה נמוכה, ושילוב של גגות ירוקים.

  בעת יישום תוכנית השיפוץ, חיוני לעבוד עם קבלנים וספקים בעלי מוניטין. זה כולל בחירת קבלן בעל רקורד מוכח בתהליך של שיפוץ חיצוני לבניין משותף וכזו שהנו בעל רישיון וגם מבוטח. חשוב גם לעבוד עם ספקים המתמחים במוצרי וחומרי בניין בני קיימא.

  מתכננים את הפרויקט בצורה מקצועית

  תקשורת היא גם גורם מפתח להצלחת כל פרויקט שיפוץ חיצוני. יש ליידע את דיירי הבניין בתוכניות השיפוץ ולהתעדכן בהתקדמות הפרויקט. זה יכול לעזור למזער שיבושים ולהבטיח שכולם מודעים לחששות הבטיחות.

  לסיכום, שיפוץ חיצוני של בניין משותף הוא השקעה חשובה בערכו ובמראה הנכס. זה דורש תכנון קפדני, תקצוב ותקשורת כדי להבטיח שהשיפוץ יצליח. על ידי עבודה עם קבלנים וספקים בעלי מוניטין, שילוב נוהלי בנייה בר קיימא ומידע על הדיירים והדיירים, פרויקט השיפוץ יכול להצליח, וכתוצאה מכך לבניין יפה, פונקציונלי ובר קיימא. קבוצת אלימלך בינוי יוכלו לעזור לכם עם ביצוע הפרויקט הזה מההתחלה ועד הסוף על הצד הטוב ביותר.

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם.
   עוד בנושא

   מידע נוסף בנושא

   שיפוץ בניין – בזכות שירותיה של קבוצת לאלימלך בינוי

   אם אתם גרים במבנה וותיק הדורש חידוש או שיקום מקיף, מומלץ לפנות אל קבוצת אלימלך בינוי. חברתנו מתמחה בשיקום וחידוש מבנים ועובדת לצד התקנים הישראליים המחמירים ביותר ומשתמשת בחומרים הנדרשים לשיקום מבנים ומפגעי בטיחות. בנוסף, אנו נלווה אתכם לאורך תהליך השיפוץ ונעניק לכם את הפתרונות הדרושים לצורך השלמת המשימה בזמן ובתקציב העומד בפניכם.

    

   מלאכת שיפוץ בניין מקצועית תשדרג את הנכס בו אתם גרים – בכך אין כל ספק. כיום, ישנן דרכים שונות לשפר את איכות חיינו, כאשר שיפוץ מעטפת הבניין, הלובי, קומת הכניסה ועוד הם חלק מרכזי מכך. מעוניינים גם אתם בלובי יוקרתי ומודרני? ברצונכם לשדרג את השטחים הציבוריים, המעליות ואת קומת החניה? כך או כך, כדי להתחיל במשימה מומלץ לפנות אל קבוצת אלימלך בינוי. בזכות שיתוף פעולה זה תקבלו את המענה המדויק ביותר על כל דרישותיכם. וזאת, לאור המוניטין, הניסיון והרקע בו מחזיקה החברה. כמו כן, חברה זו משתפת פעולה עם מגוון רחב של לקוחות וליוותה פרויקטים שונים בפריסה ארצית. בנוסף, היא רשומה אצל רשם הקבלנים ומחזיקה בסיווג המתאים.

   עבודות שיפוץ בניין על ידי המומחים

   "ביתנו הוא מבצרנו" – מדובר בביטוי מדויק ביותר. הרי ממנו אנו יוצאים מדי בוקר מתוך תקווה לחזור אליו במהרה – עם חיוך גדול על הפנים. עם זאת, ככל שחולפות השנים כך הנכס בו אנו גרים הולך ומאבד מהברק המקורי שלו. מעוניינים לבצע עבודות שיפוץ במבנה בו אתם גרים? בין אם החזיתות לא נראות טוב, אם אתם מרגישים שהבניין זקוק למתיחת פנים ובין אם הבניין לא יציב – יש לתת מענה על צורך זה. יש לתת מענה על צורך זה. כמו כן, יש לשים לב למספר היבטים.

   ראשית כל, חשוב ביותר להעלות בקשה זו בפני וועד הבניין. בהמשך, ולאחר קבלת האישור על תחילת תהליך העבודה, רצוי למנות את ועד השיפוץ. נדגיש כי אין קשר בין ועד הבניין לוועד השיפוץ. כעת, חשוב לא פחות להגיע להסכמה בכל הנוגע אל סוג עבודות השיפוצים. החל משדרוג המראה של הלובי, חדר המדרגות, חיזוק העמודים, עבודות איטום ותיקון הסדקים, חידוש צבע, שיקום בטונים, טיפול נקודתי, עבודות במעטפת הבניין וחזיתות המבנה לרבות חיפוי שיש ועוד – ביצוע עבודות אלו יוסיף רבות לנראות של הבניין, יעלה את ערכו ואת איכות החיים.

   לאור חשיבותן של עבודות שיפוץ אלו, יש לפנות אך ורק אל בעלי מקצוע מיומנים; מומחים המחזיקים בניסיון ובהכשרה הדרושים. כמו כן, שיתוף פעולה זה יבטיח כי מלאכת השיפוץ תתבצע לפי התקנים והנהלים המחמירים ביותר.

    

   שיפוץ בניין – לפעול במקצועיות הדרושה

   מבני מגורים וותיקים מחזיקים בקסם ובייחודיות. עם זאת, חשוב להשקיע בהם ולשקם אותם כנדרש. כך, המראה החיצוני שלהם יעבור שדרוג. כמו כן, ביטחונם של הדיירים יעלה גם כן. מעוניינים בפתרון מקיף ומקצועי זה? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם קבוצת אלימלך בינוי. קבוצה זו הינה המובילה בתחום ההתחדשות העירונית. כל זאת, בשל עמידה בלוחות הזמנים והקפדה על בנייה ושיפוץ איכותיים. בנוסף לכך, עובדיה של חברה זו מהמקצועיים ביותר בענף, מחזיקים בהכשרה המקיפה ביותר וילוו את הפרויקט מתחילתו ועוד סופו – תוך מתן שירות מקצועי ויחס אישי.

   בזכות עבודות שיפוץ בניין משותף, תוכלו לשדרג את איכות חייכם – ללא כל צל של ספק. אחד הביטויים הנפוצים ביותר הינו "ביתנו הוא מבצרנו". מדובר בהרבה מעבר לביטוי מוכר – זוהי האמת לאמיתה. וזאת, לאור העובדה שמדובר במרחב פרטי, נעים ומזמין. עם זאת, ככל שחולפות השנים כך הנראות הכללית שלו הולכת ופוחתת ואף מאבדת מהניצוץ המקורי שלה. חזות המבנה לא נראית במיטבה? מעוניינים בחזות חדשה ורעננה? לובי הבניין זקוק לשיפוץ? מעוניינים לתקן את המרזבים? כך או כך, כדי להתחיל בעבודות השיפוץ בהקדם אתם מוזמנים לפנות אל קבוצת אלימלך בינוי. צוות העובדים המיומן והמנוסה של חברה זו יעניק לכם את המענה המקיף והמדויק ביותר. כל זאת ועוד, תחת קורת גג אחת. כמו כן, בזכות הניסיון והמומחיות של עובדי קבוצת אלימלך בינוי בתחום שיקום החזיתות, הבטון החשוף ועוד – תיהנו מתוצאה מרשימה בזמן ובתקציב שנקבעו. במקביל, נדגיש כי חברה זו רשומה אצל רשם הקבלנים ומחזיקה בסיווג הרלוונטי.

   שיפוץ בניין משותף: להגיע להחלטה הנכונה

   מעוניינים גם אתם בעבודות שיפוץ הבניין? החל משיפוץ הלובי והחזיתות, שדרוג המדרגות, הוספת מעליות, צביעה פנימית וחיצונית, חיזוק העמודים, שיקום בטונים, חיפוי שיש, עבודות אלומיניום, טיפול בפסיפס ועד עבודות סנפלינג – חשוב ביותר לשתף פעולה עם המומחים בתחום. כך, תתקבל תוצאה ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, בבואכם להתחיל במשימה מומלצת זו, יהיה עליכם לבצע מספר פעולות חשובות.

   כאמור, עבודות שיפוץ בניין משותף הן מומלצות ביותר. עם זאת, בטרם תפנו אל חברה קבלנית לצורך ביצוע המשימה, עליכם להשלים, בין היתר, את הפעולה הבאה: מינוי וועד לביצוע השיפוץ אשר יטפל בכל הנוגע לעבודות שיפוץ בבניין המשותף. כלומר, במסגרת אסיפה זו יהיה עלייכם להחליט האם תרצו להשאיר את המצב הקיים כפי שהוא או שמא עבודות שיפוץ הן אכן הפתרון הנכון. נדגיש כי מינוי הוועד נועד אך ורק לשיפוץ ואיננו קשור לוועד הבניין. במילים אחרות, מדובר בנציגות שתהיה בקשר מול הקבלן בכל הנוגע לעבודת השיפוץ. לאחר מכן, הם ישבו עם הקבלן ויחליטו באיזה סוג שיפוץ מדובר. כעת, הם יחליטו האם לשפץ חזיתות, את הלובי או היבטים אחרים.

    

   שיפוץ מעטפת בניין

   אין ספק כי שיפוץ בניין מהווה צעד חשוב וחיוני במהלך קיומו. בכך למעשה גם אתם יכולים להבטיח את העובדה כי הבניין שלכם ישמור על חזותו המרשימה ויאפשר לכל באי המקום ליהנות משהיה נינוחה ובטוחה בו. במידה וגם אתם רוצים לוודא את השלמת השיפוץ בצורה מיומנת ואיכותית, דעו כי שירותיה של קבוצת אלימלך בינוי יהיו אלו אשר יתאימו עבורכם את כל השירותים הנחוצים, זאת תחת קורת גג אחת.

   לפנות אל החברה המובילה בתחום שיפוץ בניין משותף

   בעלי המקצוע המחזיקים ברקע ובניסיון המשמעותיים ביותר בתחום השיפוץ והבנייה: קבוצת אלימלך בינוי. החל מעמידה בלוחות הזמנים, ביצוע עבודות בנייה ושיפוצים באיכות גבוהה לצד מענה על שירותים נוספים – חברה זו תסייע לכם בכל בעיה ופנייה. כמו כן, חברה זו מעניקה שירות מקצועי ויחס אישי לקהל לקוחותיה; יחס אשר מציב אותה בין המובילות בארץ בתחום עיסוק זה.

   שיפוץ בניין – משימה ששמורה למקצוענים

   כולנו כבר יודעים כי עבודות השיפוצים דורשות את מעורבותם של אנשי המקצוע המנוסים והמובילים בתחום. הרי רק בדרך זו ניתן יהיה להבטיח את העובדה כי כל שלב לאורכו של תהליך השיפוץ יתנהל בצורה מיומנת ומדויקת, זאת תוך שקיפות מלאה מול הלקוח ועמידה בלוחות זמנים. הבטיחו את הבחירה בחברה הנכונה לכם והיעזרו גם בנקודות הבאות:

   • וודאו ניסיון – בחנו את ניסיונה בפועל של החברה העומדת מולכם. בפניה אל חברה מנוסה אשר מוערכת על ידי לקוחותיה, אתם למעשה עושים בחירה במקצועיות ללא פשרות ובמענה איכותי לכל צורך שלכם.
   • התעניינו בשירותים – בקשו מהחברה הנבחנת את רשימת השירותים המלאה אותה מספקת ללקוחותיה. רשימה ארוכה ומפורטת תהיה אינדיקציה לחברה מיומנת אשר מעניקה ללקוחותיה שירותים מכל הסוגים, החל משיפוץ חיצוני של בנייה, דרך חיזוק עמודים ועד לטיפול נקודתי בבעיות ספציפיות וטיפול בפסיפס.
   • קראו המלצות – חפשו אחר המלצות עדכניות ובכך תוכלו לקבל חוות דעת אשר רלוונטית לכם ועומדת על איכות השירות וטיב העבודה אשר אתם עתידים ליהנות מהם.

   אלימלך בינוי – שיפוץ בניינים משותפים באיכות ללא פשרות

   פניה אל קבוצת אלימלך בינוי תהיה למעשה ההחלטה איכותית שתבטיח את מעורבותם של בעלי מקצוע מנוסים בתחום השיפוץ והבניה. כך תזכו לקבל את המענה אשר שם דגש על עמידה בלוחות זמנים מדויקים, עבודת בנייה ושיפוצים ברמה הגבוהה ביותר ויחס אישי לצד שירות המותאם באופן אינדיבידואלי ומדויק לכל צורך או העדפה שלכם. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר במספר 09-9633333.

   שיפוץ מבנים מכל הסוגים

   פניה אל קבוצת אלימלך בינוי תהיה למעשה בחירה במקצועיות רבת שנים ושירות מיומן אשר מותאם לכל צורך שלכם באופן אישי. חברתנו הינה חברת יזמית וקבלתי אשר נחשבת בין המובילות בתחום ההתחדשות העירונית והבנייה. קבוצת אלימלך בינוי מתמחה במגוון פרויקטים של תמ"א 38, פינוי בינוי, עסקאות קומבינציה, תוספות מרפסות וממ"דים, שיפוץ בניינים, בניית ויולות יוקרה, בניה ירוקה ועוד…

   באילו תחומים נוגע שיפוץ בניין משותף?

   בתור דיירים בבניין משותף, אתם חולקים מידי יום ביומו אזורים רבים במבנה עם יתר הדיירים האחרים. זאת החל מחדרי המדרגות והמסדרונות, דרך המעלית ועד ללובי, החנייה ועוד… בשעה שאתם רואים כי חלק מהאזורים החשובים והחיוניים הללו נפגע בצורה כזו או אחרת, הרי שמומלץ יהיה לפנות אל חברה מקצועית אשר תוכל להשלים שיפוץ בניין משותף בצורה מהירה, מדויקת ומיומנת. בכך היא תעניק לכם את המענה המקצועי הנחוץ אשר יטפל הן בבעיות ספציפיות והן יעניק לבניין שלכם את הטיפול האיכותי אשר ישדרג את מראהו באופן משמעותי.

   זכרו, אין סיבה להתעכב עם פרויקט זה. פעמים רבות במידה ואין האזורים הבעייתיים זוכים למענה האיכותי בזמן, הרי שהבעיה עשויה להחמיר. בין האזורים החשובים בהם חשוב יהיה לטפל בצורה מהירה, יעילה ומדויקת ניתן למנות גם את הנקודות הבאות:

   • שיפוץ חזית בניין
   • שיפוץ לובי וחדר מדרגות
   • חיזוק עמודים
   • תיקון ואיטום סדקים
   • הוספת מעלית
   • הוספת מרפסות וממ"דים
   • ועוד…

   שיפוץ בניין משותף

   אין ספק כי שיפוץ בניין משותף הינו אתגר מקצועי וניהולי אשר מוטב יהיה להשאיר בידיה המקצועיות של קבוצת אלימלך בינוי. חברתנו מקפידה על התאמת השירותים הנחוצים לכל לקוח ומספקת את המענה המוביל בתחומו ממגוון רחב של פרויקטים בתחום הבניה והשיפוצים, החל מבניית תוספת מרפסת, דרך שיקום מבנים ועד לפרויקטים של פינוי בינוי. המענה המיומן ממנו גם אתם יכולים ליהנות נוגע בכל היבטי הפרויקט במקצועיות, מסירות ושקיפות בכל שלב לאורכה של הדרך.

   מידע מקיף הנוגע לעבודת שיפוץ בניין חיצוני

   מי מאתנו לא מעוניין לעבוד או לגור במבנה מרשים ואסתטי? נראות המבנה מעלה את ערכו של הנכס ומוסיפה לו יוקרה – ללא כל צל של ספק. בהתאם, כאשר חיצוניות המבנה ניזוקה באופן שאינו משתמע לשתי פנים, חשוב לבצע עבודות שיפוץ בכדי להשיב למבנה את מראהו. במקביל, חשוב לציין שעבודות שיפוץ לא רק משדרגות את מראהו החיצוני של המבנה, אלא גם מעלות את ערכו של הנכס באופן משמעותי. בשל כך, ובבוא הזמן כאשר בעל הדירה בבניין הנכס ירצה למכור את נכסו – הוא יוכלו לעשות זאת תוך עליה משמעותית במחיר הנכס.

   שיפוץ בניין חיצוני

   רכשתם דירה בבניין, זה כנראה היה לפני תקופה ארוכה, מאז הבניין התחיל להראות סימני בלאי שונים:
   הצבע התקלף, התשתיות עושות בעיות מדי חודש. הפתרון הוא די פשוט: שיפוץ בניין. מדובר על תהליך אשר צובר תאוצה במהלך השנים האחרונות, בעקבות העלייה במחירי הנדל"ן, דיירי בניינים רבים לא רוצים להישאר מאחור. לעיתים הדבר היחיד שמונע ממכם למכור את הנכס ולעבור לדירה, הוא הנראות של הבניין. קשה מאוד למכור בית שקירות הבניין מתקלפים, חדר המדרגות נראה מיושן והמעלית כבר לא עובדת.

   כרגע מחיר של מאות אלפי שקלים על שיפוץ נראה לכם כמו סכום גבוה, בסופו של דבר הסכום מתקזז עם העובדה שביצעם השבחה לנכס שלכם. בסופו של התהליך כל אחד מן הנכסים בבניין יזכה לנכס משודרג.

   סיבות נוספות לשיפוץ הבניין

   אחת מן הסיבות העיקריות לשיפוץ בניין הוא העלאת סטנדרט הבטיחות. בניינים ישנים נבנו ללא חדרי ביטחון, המקלטים לא ממש עומדים בתקנים של היום, החשוב מכל הוא היסודות, ברגע שלא משפצים את היסודות אפשר להגיע למצב שהוא אי אפשר לגור יותר בבניין. זאת משום שהעירייה תכריז עליו בתור מבנה מסוכן. נקודה נוספת שרצוי לציין היא העמידה בפני רעידות אדמה, בניינים ישנים לא בנויים לעמוד בפני רעידות אדמה, מדובר על שיפוץ שהוא בעצם מציל חיים, לא מדובר רק על שיפוץ קוסמטי אלא על שינוי מהותי בדרך שבה הבניין יוכל לעמוד בפני רעידת אדמה ופגעי מזג האוויר.

   איך אלימלך בינוי יכולה לסייע לכם בשיפוץ בניין?

   שיפוץ בניין הוא תהליך ארוך שלא תמיד יודעים איך הוא יסתיים, בשביל זה אתם חייבים את הקבלן הוותיק והאמין ביותר, חברת אלימלך בינוי מתמחה בשיפוץ בניינים. אנו מאמינים שלכל דייר מגיע לקבל את איכות הבנייה הגבוהה ביותר. אנו מבצעים את הפרויקט בצורה מקיפה, מהצעת המחיר, התכנון, עד לשלב שבו השיפוץ מושלם. בעזרתנו תוכלו לקבל שירות ממיטב אנשי המקצוע, כל זאת תוך כדי עמידה בזמנים.
   אנו זמינים לכל שאלה בזמן הפרויקט ולאחר מכן

   שיפוץ חזית בניין

   חזית הבניין, זוהי בעצם המראה של הבניין שבו אתם גרים, כל דייר רוצה שחזית הבניין תהיה מרשימה.
   כאשר חזית הבניין נראית מוזנחת ואפורה, יש לכך השפעה ישירה על ערך הדירה שלכם. זוהי הסיבה שדיירים רוצים לבצע שיפוץ חזית בניין. במקרים רבים החזות המדרדרת של הבניין היא בהחלט סימן אזהרה בנוגע לבעיות אחרות בתשתית. ככל שמבצעים את השיפוץ מוקדם יותר, כן מונעים נזק עתידי.

    

   אלימלך בינוי, דואגים לשיפוץ חזית הבניין שלכם

   אנו מאמינים שחזית הבניין משקפת את איכות הבנייה. נשמח לסייע לכם להפוך את חזית הבניין שלכם למקור גאווה לדיירי הבניין כולו. בעזרתנו תוכלו לקבל ליווי מלא בכל התהליך.

   ממה מורכבות העלויות של שיפוץ חזית בניין?

   עלויות חומרי הגלם

   ככל שנבחר חומרי גלם איכותיים יותר, כך העלות תגדל. כאשר מדובר על הצבע, אפשר לומר שלא כדאי לחסוך, צבע איכותי לבניין יחזיק שנים רבות, ברגע שחוסכים על צבע, נצטרך לתקן אותו בעתיד, מדובר על שכירת איש מקצוע אשר יכול לעבוד בגובה, אלו עלויות רבות שניתן לחסוך. כאשר מדובר על חיפוי המבנה, יש להתייעץ עם מספר אנשי מקצוע, כך תוכלו לקבל רושם לגבי המחיר הצפוי. זכרו חומרי הגלם הזמינים היום הם מעולים ויכולים להחזיק למשך שנים ארוכות, לכן ישנה חשיבות רבה בבחירתם במהלך שיפוץ חזית הבניין.

   התמחור

   גורם נוסף אשר משפיע על המחיר, הוא כמובן התמחור שנעשה מול בעלי המקצוע השונים, רצוי לעבוד עם עורך דין אשר מתמחה בהכנת חוזים מול בעלי מקצוע בתחום הבניין, כך תוכלו לדעת שהכסף שמגיע מהדיירים מוגן באמצעות חוזה. אפשרות נוספת היא פשוט לעבוד מול קבלן שיפוצים אחד, הוא יהיה אחראי לכל התשלומים השוטפים לבעלי המקצוע השונים.

   מספר הדיירים

   ככל שמספר הדיירים יהיה גדול יותר, כך העלות המשותפת לדייר תהיה נמוכה יותר, יש להבטיח את התשלומים מצד כל הדיירים מראש, זאת כדי למנוע מצב שבו מתחילים את הפרויקט והכספים לא מספיקים כדי לסיימו. שיפוץ חזית בניין זהו דבר אשר מועיל לכל דייר.

   שיפוץ חיצוני לבניין משותף

   אתם גרים בבניין משותף, כנראה מדובר על בית שנבנה לפני כמה עשרות שנים, הסטנדרטים בעולם הבנייה השתנו בצורה דרסטית מאז שהבניין שלכם נבנה, מדובר על תקני בטיחות חדשים, חומרים עמידים יותר.
   הגיע הזמן לבצע שיפוץ בניין משותף, מדובר על שיפוץ אשר יכול לקחת בין חצי שנה לשנתיים.
   לעיתים מדובר על שיפוץ קוסמטי, זאת כדי שתוכלו לעלות את ערך הנכס ולשפר את הנראות הכללית של הבניין.
   שיפוץ הבניין המשותף הוא אינטרס של כלל הדיירים.

   כיצד אלימלך בינוי יכולה לסייע לכם בשיפוץ חיצוני לבניין משותף?

   אלימלך בינוי מביאה איתה ניסיון של שנים רבות בשיפוץ בניינים משותפים, ברגע שוועד הבית מדבר איתנו, אנו מבצעים הערכה של הדברים הזקוקים לשיפוץ, לאחר מכן נחליט מהם שלבי הביצוע. איתנו אתם יכולים לדעת שתהליך השיפוץ יעבור בצורה שקטה.

   השלבים בשיפוץ בניין משותף

   השלב הראשון לפני התחלת השיפוץ בבניין משותף הוא קבלת ההסכמה של כלל הדיירים, לאחר מכן עוברים לשלב הבא: מימון, צריך לבדוק מהם הסכומים העומדים לרשותכם בשביל שיפוץ הבניין.
   לאחר הגדרת התקציב המשותף, ניתן להתקדם לשלב הבא: בחירת הקבלן המתאים שיוכל לבצע את העבודות בצורה ראויה. בדרך כלל הגוף אשר מנהל את המשא ומתן הכספי הוא ועד הבית או חברת הניהול בבניין.
   במקרה שלא מבצעים שיפוץ של היסודות אפשר להגיע למצב שבו המבנה מוכרז בתור מבנה מסוכן, במקרה הזה לא יהיה אפשר לגור במבנה. זאת אחת מן הסיבות שהרשויות העירוניות מסייעות במימון השיפוץ באמצעות תוכניות מתאר שונות.

   אלו בעיות שיפוץ הבניין המשותף יכול לפתור לכם?

   במהלך שיפוץ בניין משותף, אתם בעצם מקבלים מהקבלן את הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. אפשר לפתור בעיות של רטיבות, צנרת, יסודות, צביעה. כמו כן ניתן לשדרג את מערכות החשמל ואת המעלית. כל אלו הם דברים אשר משפיעים על חיי היום יום של הדיירים. השיפוץ יכול לספק לכם פתרון מלא למשך שנים רבות. בניינים רבים סובלים מבעיות חוזרות ונשנות בתשתית, כאלו אשר מצריכות הזמנת איש מקצוע מדי חודש.

   ממה מורכבות העלויות של שיפוץ מעטפת בניין

   עלויות חומרי הגלם

   ככל שנבחר חומרי גלם איכותיים יותר, כך העלות תגדל. כאשר מדובר על הצבע, אפשר לומר שלא כדאי לחסוך, צבע איכותי לבניין יחזיק שנים רבות, ברגע שחוסכים על צבע, נצטרך לתקן אותו בעתיד, מדובר על שכירת איש מקצוע אשר יכול לעבוד בגובה, מדובר על עלויות רבות שניתן לחסוך. כאשר מדובר על חיפוי המבנה, יש להתייעץ עם מספר אנשי מקצוע, כך תוכלו לקבל רושם לגבי המחיר הצפוי. חומרי הגלם הזמינים היום הם מעולים ויכולים להחזיק למשך שנים ארוכות, זכרו: שיפוץ מעטפת בניין מושפע באופן ישיר מאיכות החומרים.

   המצב ההנדסי של הבניין

   גורם נוסף אשר משפיע על המחיר הוא מצבו ההנדסי של הבניין, לעיתים יש צורך לבצע שיפוץ אשר כולל עבודה מורכבת על היסודות עצמן, מערכות הביוב והחשמל ועוד. במקרים מסוימים אי אפשר לבצע את עבודות שיפוץ מעטפת הבניין לפני שפותרים את בעיות התשתית. יש לציין שכל העבודות נעשות באישור של מהנדס מוסמך.

   מיקום ונגישות הבניין

   העלות בהחלט מושפעת מהאזור שבו הבניין נמצא, אם מדובר על אזור שבו מרוחק שהגישה אליו קשה, הדבר מתבטא בעלויות. הקבלן צריך לדאוג ולשנע משאיות, עובדים מיומנים לעבודה בגובה וכדומה. ככל שיהיו יותר קשיים כך העלות תגדל בהתאם

   שיפוץ חיצוני לבניין

   חזית הבניין, זוהי בעצם המראה של הבניין שבו אתם גרים, כל דייר רוצה שחזית הבניין תהיה מרשימה.
   כאשר חזית הבניין נראית מוזנחת ואפורה, יש לכך השפעה ישירה על ערך הדירה שלכם. זוהי הסיבה שדיירים רוצים לבצע שיפוץ חזית בניין. במקרים רבים החזות המדרדרת של הבניין היא בהחלט סימן אזהרה בנוגע לבעיות אחרות בתשתית. שיפוץ מעטפת הבניין כעת ימנע נזקים עתידיים.

   אלימלך בינוי, דואגים לחזית הבניין שלכם

   אנו מאמינים שחזית הבניין משקפת את איכות הבנייה. אנו באלימלך בינוי, נשמח לסייע לכם להפוך את חזית הבניין שלכם למקור גאווה לדיירי הבניין כולו. בעזרתנו תוכלו לקבל ליווי מלא בכל התהליך, משלב התכנון עד לרגע שבו הבניין שלכם יראה כמו חדש

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל