קבוצת אלימלך בינוי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  בניית מרפסת

  לכל דירה בישראל יש זכות בניית מרפסת של 12-14 מ"ר מבלי לשלם כל מס תשלום ארנונה נוסף. ייתכן וקיימות בבניין המשותף בו אתם גרים זכויות בנייה שלא נוצלו וניתן יהיה לבנות מרפסת גדולה יותר. מעוניינים לבנות מרפסת שמש בדירתכם? בזכות שירותיה של קבוצת אלימלך בינוי תוכלו ליצור פינה קסומה בה תשבו עם האישה והילדים ותצרו זיכרונות יפים עוד שנים רבות קדימה.

  מעבר לכך, הוספת מרפסת בה תוכלו להביט בנוף תשדרג את איכות חייכם משמעותית וכמובן – תעלה את שוויו של המבנה בסביבות ה-20%. כך, תרוויחו חלל מרווח, פונקציונלי וחווייתי בו תוכלו לארח חברים ומשפחה; חלל שגם יוסיף יוקרה לנכס.

  כדי לשדרג את רמת חייכם ובעלות לא גבוהה, יש לפנות אל קבוצת אלימלך בינוי: אנו נלווה אתכם לאורך עבודות השיפוץ, התכנון, העיצוב ובניית המרפסת תוך שימוש באנשי מקצוע המתמחים בשיקום וחידוש מבנים, לצד בניית התקציב הנדרש. בזכות השירותים שלנו, תוכלו לצעוד עוד היום לעבר מחר מלא אור.

  בניית מרפסת ושיפוצה

  ישנם 2 סוגי מרפסות המקובלים לבנייה:

  מרפסות בטון – מרפסות הבנויות מבטון וברזל, היציקות מתבצעות באתר.
  מרפסות תלויות – מרפסות הבנויות מפלדה מגולוונת המיוצרות במפעל.

  בשלב זה, צריכה להתארגן קבוצת הדיירים אשר תתפקד בזמן תהליך הבניה כוועד המרפסות. יש לציין שאין כל קשר בין וועד המרפסות הנבחר לבין וועד הבניין הקיים.

  חלוקת התשלומים במהלך הפרויקט בניית המרפסות הינו על סמך התקדמות הפרויקט. חשוב לציין שהתשלום מתבצע רק לאחר ביצוע כל שלב – כך שאין צורך במתן מקדמות. על הוועד הממונה לבניית המרפסות להחתים את הדיירים על הסכמתם או אי הסכמתם לבניית המרפסות. על מנת שהפרויקט ייצא לפועל, יש להחתים 75% מדיירי הבניין שמסכימים לביצוע הפרויקט. בזכות הסכמתם של הדיירים, יעלה שווי הנכס בסביבות ה-20% ומעלה.

  כמו כן, ישנם דיירים אשר מסרבים לבניית מרפסת. במצב כזה, פשוט "מדלגים" מעליו בהתאם לתקנות הבנייה בוועדה המקומית. פירוש ה"דילוג" הוא שישנם אתרים שעושים קורה היקפית בלבד לאותו דייר המסרב לתוספת המרפסת – הרי לא ניתן לחייב דייר אשר איננו מעוניין בהוספת מרפסת. בנוסף, ישנם מצבים בהם בונים מרפסת עם רצפה. כמו כן, מחיר הקפיצה יהיה בהתאם לסוג הקפיצה הנדרשת על ידי הוועדה המקומית לתכנון ובנייה. את עלות הקפיצה משלמים הדיירים. לעיתים הקבלן מסוגל לספוג קפיצות בודדות.

  תוספת מרפסת בבניין משותף

  הוספת מרפסת כדאית גם למשקיעים. לגבי התשואה, מחיר השכירות אשר גובים על הדירה יעלה וערכו של הנכס עולה יותר מעלות הבנייה של המרפסת. רצוי לציין שתוספת מרפסת הפכה למבוקשת ביותר ורבים בוחרים להוסיף מרפסת על פני אופציה אחרת לשיפוץ הבית.

  לגבי היטלי השבחה, מומלץ לפנות אל שמאי אשר יכול לברר לכם כמה היטל אתם צריכים לשלם.
  בנייה או שיפוץ המרפסת – במקצועיות הנדרשת
  איכות חיים היא כבר מזמן לא מילה גסה. רוצים להרגיש בבית כאשר אתם חוזרים מדי ערב מהעבודה? בימינו, כבר לא מספיק לגור בדירה יוקרתית בבניין רב-קומות – חשוב גם ליהנות מהנוף סביבנו לצד החברים והמשפחה. בהתאם, אחת האופציות הפופולריות בהן משפחות רבות בוחרות הוא הוספת מרפסת. כלומר, כדי להביט בנוף או להשתזף מקרני השמש החמימות לצד האישה והילדים, הוספת מרפסת לנכס שלכם תשמש תוספת מבורכת לחייכם.

  אם גם אתם מעוניינים להגשים מטרה זו, מומלץ לשתף פעולה עם קבוצת אלימלך בינוי. כלומר, כדי שאיכות חייכם תעלה – וכך גם ערך הנכס, אנו נשמח ללוות אתכם באחת משתי הדרכים הבאות: האופציה הראשונה היא המסלול הקלאסי, בו יוגשו תכניות לעירייה בהתאם לרצון הדיירים. לאחר קבלת היתר בניית התוספות, ניתן יהיה להתקדם בתהליך העבודה ולבנות את המרפסת בפועל. האופציה השנייה כוללת תרחיש בו הדיירים מביאים מתכנן או אדריכל מטעמם, מגישים את התכניות ומחפשים את הקבלן שיבצע את העבודה בהתאם לתכניות ולהיתר.

  אנו, בקבוצת אלימלך בינוי, מציעים ליווי וייעוץ איכותי – וללא פשרות; ליווי הכולל הגשת בקשות להיתרי בנייה, לצד תכנון תוספת הבנייה על הצד הטוב ביותר. בנוסף, ובהתאם לתקציב של הבניין, אנו נפעיל שיקול דעת ונתכנן את תהליך הבנייה – תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה לאורך כל שלב בשיתוף הפעולה.

  הרחבת מרפסת

  הרחבת מרפסת קיימת יש לכם מרפסת נחמדה בבית, אבל בזמן האחרון שמתם לב לכך שהיא כבר מראה סימנים של התיישנות, המרצפות...
  להמשך קריאה

  מידע נוסף בנושא

  בניית מרפסות בבית משותף

  בזמן האחרון הסתכלתם מהחלון וראיתם שאצל השכנים נבנתה מרפסת חדשה. לכם יש את השטח אבל עדיין לא התחלתם לבנות לעצמכם מרפסת, בניית מרפסות בבית משותף הייתה לתופעה נפוצה בשנים האחרונות. זוהי דרך נפלאה להרחיב את הדירה ולהנות מן הנוף.

  אלימלך בינוי, מקצוענים בתוספת מרפסת בבניין קיים

  בניית מרפסות בבית משותף זוהי המומחיות שלנו. בעזרתנו תוכלו לקבל הצצה אל המרפסת העתידית שלכם עוד בפגישת הייעוץ הראשונה, נסייע לכם לעבור את התהליך הבירוקרטי בקלות ובמהירות, כל זאת תוך כדי הקפדה מלאה על נהלי הבטיחות ועמידה בזמנים.

  מהי המרפסת הנפוצה ביותר בבתים משותפים?

  מרפסות תלויות

  מרפסות תלויות, או בשמן הנפוץ יותר: מרפסות שמש. אלו הן מרפסות אשר תלויות על עמודים, אפשרות אחרת להקמת המרפסת היא שימוש בקיר הבניין לתמיכה.
  בעקבות שינוי בחוק שמאפשר את בניית המרפסות הללו זהו סוג המרפסות הנפוץ ביותר בבניינים משותפים. בקרוב גם אתם תוכלו לקבל את מרפסת השמש שכה רציתם. כל זאת בתהליך שהוא לא מזיק לסביבה.

  בניית מרפסות בבית משותף, אז מאיפה מתחילים?

  במקרה שאתם גרים בבית משותף, תצטרכו לקבל אישורי בנייה מן הרשות המקומית, מדובר בתהליך בירוקרטי לא פשוט, לכן עדיף לשלם לאיש מקצוע שיסייע לכם. כמו כן תצטרכו לקבל הסכמה של 75% מדיירי הבניין.
  בניית מרפסת בבית משותף זהו תהליך שיכול לקחת גם מעל לשנה, לכן צריך להתאזר בסבלנות ולהבין מהם הנהלים וסדר הפעולות שעליכם לבצע.

  תצטרכו לבחור את הקבלן המבצע, אדריכל ומעצב. ישנם פרמטרים רבים לבחירת קבלן הבנייה, הפרמטר החשוב ביותר הוא העמידה בעלויות ובזמנים: בבית משותף, בניית המרפסת משפיעה על איכות החיים, לכן עדיף לכולם שהתהליך יתבצע תוך כדי עמידה בזמנים ובהקפדה על נהלי הבטיחות, חובה לבחור קבלן אשר יש לו רישיון לעבודה בגובה, כמו כן רצוי להוסיף ביטוח נוסף כך תוכלו לכסות נזקים עתידיים אשר יכולים לקרות במהלך העבודות. רצוי גם לתקשר עם השכנים ולעדכן אותם במועד תחילת העבודות, זאת כדי לשמור על יחסי שכנות תקינים.

  מהם השלבים בבניית מרפסת?

  במקרה שאתם גרים בבית פרטי, תצטרכו לקבל אישורי בנייה מן הרשות המקומית, רצוי להסתייע באיש מקצוע מהשורה הראשונה. חובה לבדוק שכל תהליך הבנייה עומד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.
  יש לזכור שמדובר בתהליך אשר לקחת אפילו שנתיים במקרים מסוימים, ישנן עיריות אבל מביעות התנגדות לכל שינוי במבנה, אבל אל דאגה, כל עוד תעמדו בכללים, בסופו של דבר תקבלו את האישורים המיוחלים.
  במקרה שאתם גרים בבית משותף, התהליך דורש הסכמה של 75% מהדיירים, ללא הסכמתם אי אפשר להתחיל בתהליך הבנייה.
  לאחר שהשגתם את האישורים תצטרכו לבחור את הקבלן, ישנם פרמטרים רבים לבחירת קבלן הבנייה, אבל ללא ספק הפרמטר החשוב ביותר הוא האמינות: מדובר באדם שתצטרכו לתקשר איתו במהלך השנה וחצי הבאות, לכן התקשורת בין הצדדים היא חשובה מאוד להצלחת הפרויקט. רצוי לקבוע כמה פגישות מקדימות כדי להבין את התהליך, כמו כן רצוי לראות עבודות קודמות אשר בוצעו על ידי הקבלן. כל זה יסייע לך בבחירת הקבלן המתאים.

  בניית מרפסת מוסיפה ומשדרגת את הבית, אך יש לשים לב לנהלי הבטיחות: הסורגים צריכים להיות מותקנים כראוי, זאת כדי למנוע פריצות וחשוב יותר כדי למנוע נפילות מגובה. על הסורגים לעמוד בתקן הישראלי, לכן רצוי לבדוק זאת מול הקבלן המבצע עוד לפני תחילת העבודות.

  תוספת מרפסת לבניין קיים

  הדרך הטובה ביותר לשדרג את הבית היא בניית מרפסת, מדובר על תהליך מורכב, הוא כולל בחירת קבלן, בחירת מעצב וחומרי גלם. במהלך הבנייה תסבלו מלא מעט רעש ולכלוך, כל זה בשביל שתוכלו לשבת במרפסת המדהימה שלכם בסופו של יום עבודה ולהנות מהנוף. יש לזכור שבניית המרפסת בהחלט משביחה את ערך הנכס, אז בהחלט מדובר בהשקעה נבונה לעתיד.

  בניית מרפסות בבניין משותף בתחילה באלימלך בינוי

  חברת אלימלך בינוי היא חברת הבנייה מובילה בתחום המרפסות.
  בעזרתנו תוכלו לקבל את המרפסת שתמיד רציתם, נשמח להראות לכם את המרפסות אשר בנינו בעבר, הניסיון העיצובי שלנו בהחלט יוכל לסייע לכם לקבל החלטה.

   

  תוספת מרפסת – רק עם חברה מקצועית

  תוספת מרפסת לבית תהווה ללא ספק את הגורם הייחודי אשר ישדרג את איכות חייכם באופן משמעותי. אך חשוב יהיה לזכור כי תהליך הקמתה הינו מורכב ועשוי לקחת זמן רב. על מנת להבטיח את קבלת הטיפול והשירות המקצועי ביותר לכל אורכה של הדרך, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של חברה מיומנת ומובילה בתחומה. בחירתה של חברה כזו, צריכה להתבצע בהתייחס גם לנקודות הבאות:

  • מקצועיות וניסיון עשיר – זכרו לוודא כי אתם פונים אל חברה אשר בעלת ניסיון רב בתחום ומתמחה בהשלמת כל עבודה הנדרשת לכם בצורה מיומנת ומדויקת.
  • שירות ויחס אישי – לאור העובדה כי תהליך בניית מרפסת עשוי להימשך זמן מה, מומלץ יהיה לפנות אל חברה אשר מקדישה את מלוא תשומת הלב לצרכיו ורצונותיו של כל לקוח ומתאימה לו את הפתרונות המתקדמים המתאימים לו.
  • פעילות ברישיון – חשוב יהיה לוודא כי החברה אליה אתם פונים הינה חברה אשר רשומה ברשם הקבלנים ומחזיקה בסיווג המתאים לשם ביצוע כל עבודה הדרושה לכם בצורה מקצועית, איכותית ומדויקת.

  תוספת מרפסת

  מוצאים את עצמכם שוקעים בחלומות מתוקים על תוספת מרפסת לבית? עתה אתם לא חייבים רק להמשיך ולחלום, שהרי בעת פניה אל קבוצת אלימלך בינוי, גם אתם יכולים ליהנות מקבלת המענה המתקדם והפתרונות האיכותיים ביותר בתחום ההתחדשות העירונית. חברתנו מובילה מגוון רחב של פרויקטים מסוגים שונים במרכז הארץ ורותמת את ניסיונה העשיר בתחום לשם השגת התוצאה האיכותית והמרשימה ביותר, זאת תוך עמידה בלוחות זמנים, בניה בלתי מתפשרת ושקיפות מלאה בכל שלב לאורכה של הדרך.

  אלימלך בינוי – תוספת מרפסות לבניין קיים או חדש

  שירותיה של קבוצת אלימלך בינוי מקפידים על השלמת כל משימה וכל פרויקט תוך שימת דגש על איכות עבודה ללא פשרות ודיוק רב גם בשלבי גימור. הצוות המקצועי שלנו שמח לעמוד לשירותם ויספק את המענה המקצועי והתכליתי עבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר במספר 09-9633333.

  בניית מרפסת בבניין משותף – מה שכדאי לדעת

  רבים מאתנו חולמים על הדירה המושלמת אשר כוללת מרפסת מרשימה ונינוחה. אך במידה וגם אתם מתגוררים בבניין משותף, בניית מרפסת תהיה ללא ספק משימה אשר דורשת את מעורבותם המיומנת של אנשי מקצוע מובילים בתחום. להלן מספר נקודות חשובות בנושא בניית מרפסת בבניין משותף שכדאי יהיה לדעת:

  • בשלב הראשון, עוד לפתי תחילת העבודה חשוב יהיה לקבל היתר בניה למרפסת החדשה שלכם, זאת לרבות הסכמתם של השכנים לדבר.
  • חשוב יהיה להיעזר בשירותיה של חברה מיומנת אשר תציג בפניכם את לוח הזמנים הצפוי לעבודה. בלוח הזמנים יש לכלול גם את משך הזמן הלוקח לייצור ואספקה של כל החלקי המתכת הנחוצים לבנייה ומשך עבודת הבנייה עצמה.
  • וודאו כי אתם נעזרים בשירות מיומן אשר יכול לספר את המענה המעוצב, המרשים והבטוח ביותר. נקודה זו ניתן יהיה להשיג בעת קריאת המלצות לגבי שירותי החברה אשר עומדת מולכם ובחינה מעמיקה של ניסיונה בפועל.

  הוספת מרפסת לדירה

  חולמים על בניית מרפסת נינוחה ומעוצבת? עתה תוכלו גם אתם ליהנות מליווי מקצועי ומיומן לכל אורך התכנון של העבודה, העיצוב, השיפוץ ואף בניית המרפסת העצמה. קבוצת אלימלך בינוי מתמחה בשיקום וחידוש מבנים, זאת תוך בניית תקציב למטרה שעומדת בפניה ועמידה בלוח הזמנים הנקבע. הבטיחו גם אתם את קבלת השירות המקצועי אשר שם אתכם במרכז ומתאים עבורכם את הפתרונות והמענה המיומן והאיכותי ביותר בתחום, צרו קשר עם חברתנו כבר היום.

  בניית מרפסת בבניין מגורים תשדרג את איכות חייכם

  הודות לשירות המקצועי והמיומן של קבוצת אלימלך בינוי, גם אתם יכולים לשדרג את איכות חייכם בצורה נוחה ומדויקת, ובכך גם ליצור פינות קסומות ונינוחות גם במרפסת של דירתכם. חשוב לציין כי המרפסת לא רק תשפר את מהלך היומיום שלכם, היא תהיה זו אשר תוכל גם להעלות של שווי הנכס שלכם, זאת אף בעליה של כ – 20%. לקבלת פרטים ומידע נוסף בנושא, צרו קשר עמנו באתר או במספר הטלפון 09-9633333.

  לאור כל זאת, אין ספק שמדובר בתהליך מורכב. עם זאת, חברה זו תבצע כל זאת בהצלחה. וזאת, משום שהיא מתמחה בליווי פרויקטים מסוג זה – והוצאתם אל הפועל באופן המקצועי והמתקדם ביותר. כלומר, היא מעניקה את מלוא השירותים תחת קורת גג אחת – החל משלב התכנון ועד הביצוע, הפיקוח, הניהול והמסירה.
  תוספת מרפסת לשדרוג איכות החיים
  מעוניינים לשדרג את איכות חייכם? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל קבוצת אלימלך בינוי. עובדיה של חברה זו ישמחו לענות על כל שאלה ולייעץ בכל הנוגע לתחום הבניה – וללוות את הפרויקט עד התוצאה הרצויה. במילים אחרות, החל מהגשתם של היתרי הבנייה, תכנון מדויק של תוספת הבניה  ועד ביצוע העבודה והפיקוח עליה – צוות המומחים ישלימו זאת בהצלחה תוך עמידה בלוחות הזמנים. כמו כן, חברה זו מציעה שירותים נוספים כדוגמת בניית וילות יוקרה, פרויקטים של תמ"א 38 ועוד.

   

  רבים כבר יודעים כי תוספת מרפסת היא הפתרון המושלם לאיכות חיים.

  כיום, בעלי דירות רבים בוחרים במסלול זה אשר מעלה משמעותית את איכות חייהם. החל מאירוח בני משפחה וחברים ועד העלאתו של ערך הנכס, אין ספק שהוספתה של המרפסת תשפר את חייכם. כמו כן, לאורך השנים האחרונות יותר ויותר מבקשים תוספת זו; משימה חשובה בזכותה אין צורך לעבור לנכס חדש – אלא ניתן לשדרג את הדירה הנוכחית ביעילות רבה. מעוניינים להעלות משמעותית את רמת חייכם? אתם מוזמנים ליצור קשר עם קבוצת אלימלך בינוי. חברה זו מהמובילות בארץ בתחום ההתחדשות העירונית בכלל ובנית המרפסות בפרט וזאת לאור ניסיונה בביצוע פרויקטים מסוג זה. כמו כן, חברה זו מעסיקה את העובדים מהמקצועיים בענף, עומדת בלוחות הזמנים, מעניקה יחס אישי לקהל לקוחותיה ומבצעת את העבודה ברמה הגבוהה ביותר.  בנוסף, נדגיש כי חברה זו הינה רשומה אצל רשם הקבלנים ומחזיקה בסיווג הרלוונטי.
  תוספת מרפסת: לשתף פעולה עם הגורמים הרלוונטיים
  מעוניינים גם אתם בתוספת מרפסת לדירתכם? תוספת זו מחזיקה ביתרונות רבים; יתרונות הכוללים הרבה מעבר לאירוח המשפחה וצפייה בשקיעה. למעשה, בנייתה של מרפסת תעלה את ערכו של הנכס בכ-20%. כך, המבנה בו אתם גרים ייהנה מיוקרה. כמו כן, תוספת זו מחזיקה ביתרונות נוספים עבור אלו המעוניינים לשדרג את דירתם כמו גם עבור המשקיעים – שכן ההחזרה של ההשקעה בבניית המרפסת תגיע על ידי התשואה העתידית שתתקבל על ידי הוספת מרפסת.

  בניית מרפסת בסטנדרט עבודה מרשים

  מתכננים לבנות מרפסת מפלדה בדירתכם? או שמא תרצו מרפסת מבטון? כך או כך, החל מעבודת התכנון ההנדסי ועד ביצוע הבניה, הגשת המסמכים וליווי הבנייה בפועל – כדי שתוכלו ליהנות מתוספת משמעותית זו לאיכות חייכם, מומלץ ליצור קשר עם קבוצת אלימלך בינוי. חברה קבלנית זו הינה מובילה בתחום בנית המרפסות וההתחדשות העירונית. וזאת, לאור הניסיון והמקצועיות של צוות החברה.

  כעת, בבואכם להתחיל במסע מרגש זה לעבר עתיד נוח, יוקרתי ואיכותי, מומלץ ביותר לפנות אח קבוצת אלימלך בינוי. שיתוף פעולה זה כולל ביצוע של מספר פעולות חשובות: החל מקבלת היתר הבנייה ועד השקעה בתכנון ההנדסי והעיצובי של המרפסת – כך שהיא תשתלב כראוי במראה הכללי של הנכס. במקביל לכל זאת, יש לקבל את האישורים הרלוונטיים מהרשות המקומית; אישורים אשר יבטיחו את בטיחותה כמו גם את חוקיותה של המרפסת.

  בניית מרפסת בהתאם לנהלים המחמירים ביותר

  "כל בית צריך מרפסת" – זהו ביטוי מוכר ומדויק ביותר. גרים בבניין דירות שאין ברשותו מרפסת? מעוניינים ליהנות מתוספת זו? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברה קבלנית המתמחה בביצוע פרויקטים של בניה והוספת מרפסות.

  כמו כן, נדגיש כי אחד השלבים הראשוניים והחשובים ביותר בעת תהליך העבודה עובר בקבלת היתר הבנייה. בנוסף, במידה ואתם גרים בבניין דירות ומעוניינים לבנות מרפסת בדירתכם, יהיה עליכם לקבל את הסכמתם של 75% מדיירי המבנה. כמו כן, יש לבצע בדיקה ראשונית של היתכנות הפרויקט. לאחר מכן, יתבצע תכנון הנדסי ואדריכלי מדויק כמו גם הגשת התכניות והטפסים. וזאת, כדי לקבל היתר ולצאת בשעה טובה לביצוע הפרויקט.

  כעת, יגיע השלב הבא בתהליך העבודה: שלב הבנייה בפועל. שלב זה דורש תכנון מדוקדק של לוחות הזמנים ועמידה בהם. בהתאם, על צוות המומחים של קבוצת אלימלך בינוי המלווים את פרויקט הבניה לפקח על כל שלב ושלב של העבודה. כמו כן, חברה זו תספק מנהל עבודה לכל אורך ביצוע הפרויקט ותאכוף את הנהלים המחמירים ביותר.

  בניית מרפסת תשדרג את איכות חייכם

  בכך אין כל ספק. לאורך השנים האחרונות, הולך וצובר תאוצה טרנד מרשים: תוספת מרפסת למבנים. בזכות קבוצת אלימלך בינוי תוכלו לקחת חלק בכך גם אתם. נדגיש כי חברה זו מחזיקה בניסיון רב בבניית תוספות מרפסות – הן מפלדה והן מבטון. מחפשים אחר איכות חיים גבוהה? מעוניינים להעניק לנכס שלכם ערך משמעותי? ניצבות בפניכם מגוון אפשרויות שמטרתן לשדרג את תנאי המגורים שלנו – כאשר הוספתה של מרפסת היא דוגמא מצוינת לכך. כך, לא תאלצו לעבור לנכס חדש אלא לשדרג את הדירה הנוכחית – באמצעות מרפסת. מעוניינים גם אתם לבנות היבט זה במקום מגוריכם? אתם מוזמנים לפנות אל קבוצת אלימלך בינוי. צוות עובדיה של החברה ילווה אתכם לאורך הפרויקט מתחילתו ועד סופו. וזאת, תוך מענה מדויק על הדרישות השונות. כמו כן, קבוצת אלימלך בינוי מעניקה שירות מקצועי ומסור, תוך ליווי צמוד לאורכו של הפרויקט – מתחילתו ועד סופו. כל זאת, לצד מענה מקיף ומדויק על כל הדרישות השונות. מעבר לכך, נדגיש כי חברה זו הינה רשומה אצל רשם הקבלנים כמו גם מחזיקה בסיווג הרלוונטי.

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל