קבוצת אלימלך בינוי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  הרחבת מרפסת

  הרחבת מרפסת קיימת

  יש לכם מרפסת נחמדה בבית, אבל בזמן האחרון שמתם לב לכך שהיא כבר מראה סימנים של התיישנות, המרצפות קצת סדוקות, הצבע כבר לא נראה טוב. אבל הבעיה ביותר היא גודל המרפסת, יש לכם שטח נוסף שאותו אפשר לנצל. הרחבת מרפסת הפכה לנפוצה בשנים האחרונות. כולם רוצים מרפסת יפה וגדולה יותר.

  הרחבת מרפסת, מאיפה מתחילים?

  במקרה שאתם גרים בבית פרטי, תצטרכו לקבל אישורי בנייה מן הרשות המקומית, הרחבת מרפסת היא תהליך בירוקרטי לא פשוט, לכן עדיף לשלם לאיש מקצוע שיסייע לכם לקבל האישור במהרה.
  לאחר מכן תצטרכו לבחור את הקבלן המבצע, ישנם פרמטרים רבים לבחירת קבלן הבנייה, אבל ללא ספק הפרמטר החשוב ביותר הוא העמידה בזמנים: בין שאתם גרים בבית פרטי או בבניין משותף, הרחבת המרפסת בהחלט מפריעה לאיכות החיים, לכן עדיף לכולם שהתהליך ייקח כמה שפחות זמן. בתור אמצעי בטיחות נוסף לכם ולשכנים אפשר להוסיף ביטוח נוסף לעבודות, זאת בתור ביטוח נוסף לזה שהקבלן מחויב אליו. כך תוכלו לכסות נזקים אשר יכולים להיגרם לשכנים, ציוד ולבניין המשותף.

  הרחבת מרפסת קיימת לסגנון חיים יוקרתי
  בחירת הקבלן להרחבת המרפסת

  עוד לפני שאתם מתחילים לשכור אנשי מקצוע להרחבת המרפסת, חשוב לדעת שישנם נהלים מחמירים בנוגע לבנייה ונהלי הבטיחות, לכן חשוב לבחור בקבלן בעל ניסיון. מומלץ לבצע סקר שוק, כל זאת בהתאם לתקציב אשר תכננתם. קל מאוד לעשות טעויות בחישוב ולהגיע לעלויות לא צפויות. לאחר שמצאתם קבלן וחתמתם על חוזה תוכלו להתחיל ולתכנן את המרפסת העתידית, זאת בעזרתם של אדריכל ומעצב, בימינו ישנם מגוון של סגנונות עיצוב. לכל בית יש סגנון משלו, בחירת החומרים צריכה להתבצע תוך כדי דגשים על בטיחות המרפסת, בדברים הקשורים לריתוכים, סורגים ומעקים, אין מקום לפשרות, בטיחות ילדכם היא מעל לכול.

  הרחבת מרפסת קיימת – המרפסת המושלמת מתחילה באלימלך בינוי

  אנו בחברת אלימלך בינוי, הרחבנו בהצלחה אלפי מרפסות.
  בעזרתנו תוכלו להרחיב ולעצב מחדש את המרפסת שלכם, נשמח להראות לכם את המרפסות אשר בנינו בעבר, הניסיון שלנו מהשטח בהחלט יסייע לכם בתהליך הבנייה

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם.
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל